Як вибрати надійного забудовника?

Отримати власне житло — чи це не мрія кожного? Проте іноді вибір новобудови перетворюється у справжній квест, адже вибрати потрібно не тільки місце розташування, планування та інфраструктуру майбутньої нерухомості, а ще й зважити на репутацію та надійність забудовника. Беззаперечна довіра до забудовника — найпоширеніша помилка, яку зазвичай допускають покупці. Експерти Bila Vezha Group вирішили поділитися з вами досвідом і надати поради щодо вибору девелопера.

Історія діяльності компанії і є хорошим початком на шляху до вибору забудовника. Тривалий час існування на ринку скоріше говорить про те, що компанія вміло і вправно володіє управлінським інструментарієм, має широке коло партнерів та контрагентів, що засвідчує її стабільність та надійність. Акредитація забудовника у банках також підвищує його репутацію, окрім того, дозволяє обрати клієнтам оптимальний варіант інвестування із залученням кредитних коштів.

Олександр Овсенчук, виконавчий директор Bila Vezha Group радить звернути увагу на наявність у забудовника необхідних ліцензій та дозвільних документів на здійснення господарської діяльності. Наразі не всі компанії мають дозвільні документи і перш ніж остаточно довіритися компанії-девелоперу, її рекламним буклетам та привітним торговим агентам — спробуйте оцінити правомірність такої діяльності. Це допоможе вам в майбутньому мінімізувати ризики. Наразі інформацію про забудовника легко можна відшукати у відкритому доступі, що полегшує процес перевірки. Крім того, кожна будівельна компанія, що дбає про свою репутацію публічно відкрита, а її працівники швидко зможуть надати вам потрібні документи.

Отже, пакет документів, які забудовник має надати клієнту при вимозі:

– дозвіл на будівництво;

-проєктна документація;

-документи, що визначають статус земельної ділянки під забудову;

– установчі документи компанії;

– свідоцтво про державну реєстрацію.

Немає великої різниці чи будівельна компанія зводить мікрорайони, чи поодинокі будинки — репутація девелопера в першу чергу — це його втілені та доведені до завершення проєкти.

Начальник відділу продажів Bila Vezha Group Максим Савін радить звернути увагу на ціну, що пропонує клієнтам забудовник. Звісно, фінансово вигідніше вкласти кошти на першій стадії будівництва, проте такий вибір суттєво підвищує ризики. Нещодавно ми робили прогноз ціни на нерухомість у 2021 році, тож радимо зважити на ріст цін протягом року.

Також звертайте увагу на вартість будівельних об’єктів будівельної компанії. Якщо вона менша за ринкову — це і є сигнал про те, що забудовник може бути недобросовісний.

 

Беручи до уваги рекомендації наших досвідчених експертів ви оберігаєте свій покій та свої кошти. Bila Vezha Group – завжди надійне партнерство, адже ми на ринку понад 27 років!

_________________________________________

Bila Vezha Group
МИ СТВОРЮЄМО ПРОСТІР ВАШОГО МАЙБУТНЬОГО!
ПОДІЛИТИСЯ:
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
АКЦІЯ підтримки бізнесменів-початківців від Bila Vezha Group

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ
Будьте в курсі останніх пропозицій компаніїї

Будь ласка, введіть правильний email.
Меню