ЖК ГОРИЗОНТ – відповідаємо на ваші запитання!

Наш новий проєкт привертає все більше уваги до себе. Але все частіше зустрічаються запитання щодо нього. Сьогодні ми вирішили відповісти на найпоширеніші з них. Тому представляємо вам керівника відділу продажів Bila Vezha Group – Сергія Лазоренка.

Перше найпоширеніше питання – чи існує варіант придбання квартири в розтермінування?

Так, звісно Ми розуміємо, що придбання квартири потребує значних коштів, а тому передбачили таку можливість. У нас прекрасні умови – перший внесок за квартиру в новобудові становить від 30%. Остаточна вартість розподіляється помісячно, до того ж відсотки не нараховуються! Насправді такий варіант кращий за придбання квартири в іпотеку, оскільки ви не переплачуєте вартість квартири і є можливість поступово накопичити кошти без великого навантаження на щомісячний сімейний бюджет.

Який кінцевий термін здачі ЖК Горизонт в експлуатацію? 

Нам дуже хочеться здати будинок якомога раніше і строки здачі визначаються не тільки розподілом ресурсів нашої компанії. Звісно, ми як забудовники повинні враховувати усі ризики будівельної галузі, а тому ухвалили, що кінцевим терміном має бути 4 квартал 2023 року. Отже, до цього часу має бути повністю готовий будинок, а щасливі власники квартир отримають свої ключі. Проте, щиро сподіваюся, що ми зможемо завершити це проєкт трохи раніше означеного терміну.

Яким чином впливає інфляція та подорожчання будівельних матеріалів на інвестора та вартість квадратного метра в процесі будівництва? 

Якщо інвестор оплатив 100% вартості квартири, то ні інфляція, ні подорожчання будівельних матеріалів абсолютно ніяк не впливають на вартість квартири. Якщо інвестори розглядають варіант придбання квартири в розтермінування платежу, то такий вплив може мати місце, але лише на несплачену частину вартості об’єкту.  За весь час нашої діяльності запевняю, що жодного разу ми не підвищували вартість квадратного метра, попри будь-які обставини. Звісно ми передбачаємо таку можливість, а тому обов’язково повідомлятимемо інвесторів в разі ухвалення такого рішення.

Яким чином даний ЖК буде підключатися до комунікацій:вони будуть міськими чи автономними? 

Всі комунікації – міські. Це водопостачання та водовідведення, електроенергія та газопостачання.

Що входить у вартість квадратного метра при здачі будинку в експлуатацію? 

По-перше, це інвестор отримує документи на право власності на саму квартиру! Квартира здається з чорновою штукатуркою по цегляним стінам. Окрім того, передбачена виконана стяжка підлоги, підведені входи сдля розводки сантехнічних труб та електроенергії.  Окрім того, в цю вартість входить котел газовий автономний, вхідні двері та вже встановлені пластикові вікна.

Що власне з землею? Дозволами?

На сьогодні ми маємо скільки вона знаходиться в приватній власності та має необхідне цільове призначення для будівництва житлового комплексу “Горизонт”. Звісно, на руках ми також маємо документи, що дозволяють нам розпочати усі необхідні підготовчі роботи для будівництва.

Нагадую, що квартири в ЖК “Горизонт” – це справді житло комфорт класу при помірних цінах. В проєкті передбачена тераса на даху загального користування, облаштована територія, вихід до озера, огороджена територія з відеонаглядом, підземна парковка та гостьовий паркінг поряд.

Вагаєтеся або залишилися запитання?   – телефонуйте 096 313 06 00

 

 

 

ПОДІЛИТИСЯ:
Оренда приміщень для відкриття бізнесу!
Акція до дня захисників та захисниць України!

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ
Будьте в курсі останніх пропозицій компаніїї

Будь ласка, введіть правильний email.
Меню