ТОР: Успіх у спорті=успіх у бізнесі

Американський бізнес тренер Дон Йєгер зробив відкриття! Виявляється спортсмени і успішні бізнесмени дуже схожі між собою!

Він виокремив такі схожості:

1.Чемпіони ненавидять програвати. Тим більше ненавидять програвати успішні бізнесмени. Тому чемпіони і тримають бій до останнього, щоб не програти. Вони розуміють, що це може бути їх останнім шансом бути чемпіонами. Щодо бізнесменів, то керівник компанії Omniture Джош Джеймс подолав усі труднощі на шляху до перемоги й зробив – таки Adobe успішним продуктом. Тепер його навряд чи хто назве лузером – Джеймс зміг продати її за $ 1,8 млрд.

2. Вони надають перевагу спілкування з лідерами. Посилюючи своє коло спілкування успішними людьми, вони переймають настрій, звички, прагнення до перемоги! Ну і куди приємніше спілкуватися з людьми, які досягли успіху в своїй галузі.

3. Справжні чемпіони –  люди – “запальнички”. Вони просто випромінюють енергію успіху і перемоги, вони мають здатність заряджати цією енергією усіх довкола!

4.Успішні бізнесмени, як і чемпіони – раціональні оптимісти! Тут можна згадати чергову цитату Брюса Лі, який стверджував, що хороший боєць не той, хто напружений, а той, хто готовий. Він не думає і не мріє, він готовий до всього, що може трапитися. Інакше можна сказати, що успішні люди вірять у краще, але готові до будь-якого варіанту розвитку подій! 

5. Уявляють свою перемогу заздалегідь!! Курт Брінкман – чемпіон, прикований до інвалідної каляски, який встановив світовий рекорд у 1980 році на Бостонському марафоні згадував, як він напередодні змагань медитував і уявляв свою перемогу в деталях! Він тоді зрозумів, що шанси приблизно у всіх однакові, але переможцем буде той, хто найбільше МРІЄ про перемогу! 

6. Розуміючи, що вони, як ніхто інший є прикладом для наслідування, такими собі лідерами думок – вони беруть на себе цю відповідальність.

Саме шліфуванням чемпіонських рис характеру займаються наші партнери – спорт клуб ТОР, який розташований за адресою м. Біла Церква, вул. Таращанська, 191 а. А ми вдячні нашим партнерам, що довірили нам розробити їх особливий дизайн та підготувати приміщення до тренувань.

Тож за розробкою дизайну та проведенням ремонтно-будівельних  робіт будь-якої складності ви можете звертатися до нас.

Дізнатися деталі можна за телефоном 096 313 06 00

 

ПОДІЛИТИСЯ:
Режим роботи 14 жовтня – день захисників та захисниць України!
Хід робіт по нашим об’єктам

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ
Будьте в курсі останніх пропозицій компаніїї

Будь ласка, введіть правильний email.
Меню