Переуступка: як це працює?

Договір переуступки – це договір, який укладається між інвесторами на право об’экту переуступки. За оцінками експертів даного сегменту ринку доля таких договорів складає не менше 15% від загального числа угод на первинному ринку. Давайте разом розберемося навіщо інвесторам такі договори?

Придбати нерухомість, як житлову, так і комерційну, на первинному ринку ми можемо виключно у забудовника. Для первинної інвестиції кожен забудовник визначає мінімальну суму внеску для оформлення договору інвестування. У варіантах придбання нерухомості, які пропонує Біла Вежа Груп цей відсоток становить 30%. В свою чергу кожен окремий інвестор для себе вирішує з якою метою відбувається заключення такого договору. Якщо розглядати таку інвестицію, як процес придбання нерухомості за значно меншу ціну (оскільки будинок лише знаходиться на стадії побудови), то навіть на такій високовартісній інвестиції можна зекономити значні кошти.

 

Тут ви можете ознайомитися з поточними проєктами Bila Vezha Group для вибору об’єкту інвестування в житлову нерухомість (ЖК Lake City та ЖК Горизонт),  а також в комерційну нерухомість.

Проте існують інвестори, які від самого початку розглядають таку інвестицію, як спосіб заробітку, а саме вкладаючи “в котлован”, вони мають на меті перепродати вже побудовану нерухомість на значно пізніших етапах забудови. В такому випадку інвесторам, які хочуть придбати нерухомість в новобудові значно приємніше купувати за більш доступну ціну до введення в експлуатацію даного об’єкту. Таким чином переуступка вигідна для обох сторін, бо як то кажуть: і вовки ситі і вівці цілі. Завважимо, що одночасно з договором переуступки ви купуєте не тільки майнові права на первинну нерухомість, зазначену в договорі, а ще й зобов’язуєтеся виплачувати кошти. передбачені умовами попереднього договору.

Відколи в Україні з’явився ринок первинної нерухомості, відтоді і існують договори, які регулюють такі питання між інвесторами. Проте постає питання, а чи погодиться забудовник? Ми розуміємо усі нюанси первинного ринку нерухомості, саме тому завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам, намагаючись зекономити час та гроші.

Інвестиційно-девелоперська група компаній Біла Вежа Груп пропонує своїм клієнтам повний цикл продажу нерухомості:
1. пошук нового інвестора та проведення попередніх перемовин
2. оформлення документів на ім’я нового інвестора
3. підписання необхідних договорів

Отже, якщо ви бажаєте стати інвестором від початку закладення наріжного каменя – вам до нас! Якщо ви бажаєте придбати первинну нерухомість за значно приємнішими цінами  – вам до нас! Та вам просто до нас!
Консультації за телефоном 096 313 06 00

Читати більше порад про інвестування:

Ви також можете підписатися на наші сторінки в соціальних мережах Facebook  та  Instagram

ПОДІЛИТИСЯ:
Хід робіт по нашим об’єктам
5 переваг ремонту “під ключ” від Біла Вежа Груп

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ
Будьте в курсі останніх пропозицій компаніїї

Будь ласка, введіть правильний email.
Меню