5 переваг ремонту “під ключ” від Біла Вежа Груп

Якщо ви жодного разу не стикалися з ремонтом будинку, то напевно шанс уникнути помилок при його проведенні значно вищий. Тому варіант замовити ремонт “під ключ” в профільній компанії виявляється досить цікавим. Давайте разом розберемося у перевагах  такої послуги, а також розглянемо можливі недоліки.
Отже, почнемо з переваг.

 1. Економія часу.

  Час – єдиний ресурс, який ніколи не повернеться і не зможе відновитися. Ви тільки уявіть собі процес віддирання шпалер, нескінченні поїздки по будівельним супермаркетам, вирішення питань, щодо оренди чи придбання будівельно-ремонтних інструментів, відслідковувати знижки, а також питання пошуку та координації профільних спеціалістів – плиточників, сантехніків, електриків тощо.  Ремонт “під ключ” дозволяє вирішити ці всі питання одночасно з мінімальною участю власника чи замовника у процесі проведення ремонтних робіт.

 2.  Професіоналізм.

  Відомий факт, що для отримання ступеня професіонала людині потрібно робити роботу не менше 10 000 годин. Отже, як правило, в підрядної організації є згуртована команда спеціалістів різного профілю, які працюють спільно вже не один рік, а тому чітко і швидко можуть зробити на достатньо високому професійному рівні замовлену послугу. І оскільки такі команди працюють в партнерстві з іншими, то при необхідності в дуже короткі строки зможуть отримати консультацію у своїх колег.

 3. Швидкість.

  Спланувати діяльність окремих залучених спеціалістів достатньо важко, як важко розрахувати і непередбачувані обставини кожного окремого спеціаліста. Послуга ремонту “під ключ” гарантує виконання певного виду робіт у чітко встановлений час. У своїй роботі ми відстежуємо робочі процесі та залученість працівників, щоб уникнути простоїв та максимально забезпечити ефективність бригади за максимально короткий час.   Команда Біла Вежа Груп зможе швидко замінити працівника, який не може бути присутній по хворобі, що досить актуальним є на сьогоднішній час. Ну і професіоналу (про професіоналізм ми згадували вище) значно простіше та легше впоратися зі своєю роботою, ніж аматору. Та й якість такої роботи буде значно вища!

 4.  Розробка дизайн-проєкту.

  Іноді замовники мають у своїй уяві одне, а коли завершується ремонтні роботи абсолютно не задоволені результатом. Для уникнення подібних ситуацій, для уточнення деталей і для візуалізації того домашнього затишку і естетики, який уявляє клієнт ми пропонуємо зробити дизайн-проєкт кінцевого результату. в такому випадку і клієнт може візуалізувати всі свої ідеї та реально побачити, як виглядатиме приміщення після їх реалізації. Так і нам, як професіоналам можна чітко, детально спланувати графік роботи, необхідність у залучених спеціалістах, а також чітко прорахувати кошторис ремонту.

 5. Фінансова вигода.

  Тут можете ви поспорити і сказати, що насправді куди легше замовити окремих спеціалістів. Проте не забувайте, що замовляючи бригаду професіоналів ви отримуєте комплексне обслуговування, що значно дешевше ніж залучати кожного окремого спеціаліста. Ну і при ремонті ви уникаєте зайвих витрат, як от придбання деяких інструментів, які потрібні суто для виконання якоїсь невеликої ділянки роботи. Звісно, такий інструмент можна взяти в оренду, проте така послуга є далеко не у всіх населених пунктах.

 6. Контроль.Ваша функція, як замовника зводиться лише до вирішення фінансових витрат, а також до контролю виконання робіт. Проте не всі  знають як саме має бути виконана та чи інша спеціалізована робота і часто приймають на віру запевнення ремонтників-аматорів.  Старший працівник Біла Вежа Груп на кожному етапі самостійно на кожному етапі контролює якість і відповідність виконання ремонтних робіт: від фундаменту будинку, до укладання плитки та встановлення сантехніки.

Послуга ремонт “під ключ” у Біла Вежа Груп – це гарантія отримання бажаного результату за помірними цінами у точно визначений строк. Для первинної консультації телефонуйте 096 331 06 00.

Прочитати про  етапи проведення ремонту ви можете за посиланням “Етапи проведення ремонту” 

Також ви можете переглянути більше новин у наших соціальних мережах Facebook та Іnstagram

ПОДІЛИТИСЯ:
Переуступка: як це працює?
Етапи ремонту

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ
Будьте в курсі останніх пропозицій компаніїї

Будь ласка, введіть правильний email.
Меню