Етапи ремонту

Кажуть, що одного часу почавши ремонт, він не закінчується ніколи. Це, як пояснювати в англійскій мові Future Continuous – не знаєте як пояснити, скажіть просто слово “ремонт”.

Насправді ремонт має завершення тільки тоді, коли продумані і спроектовані усі його етапи. То ж сьогодні ми хочемо наголосити на усіх етапах проведення ремонту.


1. Проєктування.

Здавалось би складати план для чергового ремонту немає потреби. Але спеціалісти свідчать, що успіх проєкту на 80% залежить від правильного планування. Цей етап не потребує занадто великих фінансових вкладень чи участі додаткових робочих рук, проте є однією з найважливіших частин ремонту.  Дуже  важливим є  заздалегіть визначити , як саме буде виглядати квартира в кінцевому варіанті і які саме потреби буде задовільняти. При його складанні потрібно значну увагу приділити кожній дрібниці, оскільки після погодження документації усі виправлення призведуть до додаткових витрат часу та фінансових вкладень замовником.

2. Демонтаж.

Займатися видаленням попереднього слою ремонтних робіт часто приходиться і в новобудовах, оскільки не завжди якість виконання задовільняє стандарти якості певного замовника. Це найбрудніший етап: зняття шпалер, видалення слоїв попередньої фарби, а вдеяких випадках може бути навіть демонтаж стяжки.

3. Проведення чорнових робіт.
Найближчим часом ми присвятимо статтю, щодо розуміння поняття чорнової роботи в будівництві. Зараз ми лише можемо зазначити, що це додатковий, але не менш важливий етап у ремонті. Зокрема це штукатурка та шпаклювання стін, заливка та укладка підлоги, проведення та встановлення вентиляції, каналізаційної та водопровідної систем.

4. Чистові роботи. Цей етап, на якому вже приміщення набуває свого остаточного вигляду – поклейка шпалер, фарбування стін, укладання керамічної плитки чи керамограніту, монтаж міжкімнатних дверей, монтаж сантехнічних приборів і врешті решт завершення ремонту.

На кожному етапі ми готові приступити до створення вашої оселі для того, щоб ваш ремонт не видався вам “вічним”. Прочитати про  етапи проведення ремонту ви можете за посиланням “5 переваг ремонту під ключ”

Консультування здійснюємо в телефонному режимі 096 313 0600

 

Також ви можете переглянути більше новин у наших соціальних мережах Facebook та Іnstagram

ПОДІЛИТИСЯ:
5 переваг ремонту “під ключ” від Біла Вежа Груп
СВІТ МРІЙ ВАШОЇ ДИТИНИ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ
Будьте в курсі останніх пропозицій компаніїї

Будь ласка, введіть правильний email.
Меню