Тераса на даху багатоквартирного будинку

Чимдалі забудовники бажають здивувати клієнта, спонукаючи зробити свій вибір на користь певної новобудови. І такими перевагами можуть бути наявність додаткових благ, які отримує клієнт, купуючи квартиру в новобудові. Це і наявність парковки, облаштованої території біля будинку, наявність альтанок, місць для відпочинку та прогулянок, а також наявність тераси на даху будинку.
Усіма цими перевагами, до речі, наділений наш житловий комплекс “Горизонт”. Ви можете перейти на сайт ЖК і детальніше ознайомитися з ним та обрати для себе квартиру.

То чи дійсно тераса на даху багатоквартирного будинку хороша ідея?

Переваги тераси на даху будинку

Як не крути, а наявність тераси на даху має дуже багато сутєєвих переваг. Зокрема, можливість облаштувати куточок раю прямо на даху власного будинку. Розмістити можна все що завгодно: лежаки для приймання сонячних ванн, спортивний майданчик для занять спортом, облаштувати зону BBQ, літній (чи навіть зимовий) сад, створити власний мінігород, Та й добросусідські вечірки можна влаштовувати прямо тут, як і зібрання ОСББ.

Отже, тераса на даху з очевидних переваг нам додає:
– можливість насолодитися навколишніми краєвидами з висоти будинку;
– оригінальність, сучасність, власний простір у місті;
– розширення площі користування.

Що варто врахувати при купівлі квартири з терасою на даху будинку?

Не секрет, що тераса на даху збільшить вартість квадратного метра нерухомості. Купуючи квартиру у забудовника, окрім параметру надійності, варто звернути увагу на ціну, адже фактично забудовник закладає вартість побудови тераси в ціну квадратного метра будівництва тераси.
Завважуємо, що на сьогодні дуже мало забудовників пропонують придбати квартири у яких є виходи на терасу на даху об’єктів комфорт-класу. Тим паче громадського користування. Адже прийнято, що окремий вихід до тераси передбачено лише у квартирах люкс-класу.
У ЖК Горизонт (місто Біла Церква)  є можливість придбати квартири з двома варіантами користування терасою на даху: тераса громадського користування, а також квартири з приватною терасою на даху

З недоліків, можна означити лише те, що погодні умови і кліматична зона України не дає використовувати терасу на 100% цілий рік. Проте варіанти використання тераси в холодну пору доби також можуть бути різні і залежатимуть від ефективності управління житловим фондом управляючої компанії. Це може бути здача в оренду частини тераси під кафе, фітнес-клуб, тощо. Або облаштування тераси і для зимового відпочинку (тимчасові накриття).

Забронювати квартиру в ЖК Горизонт або записатися на консультацію можна за телефоном 096 313 06 00

Читати більше про ЖК Горизонт:

 

ПОДІЛИТИСЯ:
Снігопад цін! Акція грудня -7% на двокімнатну квартиру!
Яку квартиру обрати однокімнатну чи двокімнатну?

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ
Будьте в курсі останніх пропозицій компаніїї

Будь ласка, введіть правильний email.
Меню