Яку квартиру обрати однокімнатну чи двокімнатну?

Яку ж квартиру вигідніше купувати “однушку” чи відразу “двійку” ? Часто питання вибору квартири стоїть гостро і тут однозначної відповіді бути просто не може.

Купуючи однокімнатну квартиру скоріше за все молода сім’я розуміє, що це лише тимчасовий варіант. Рано чи пізно прийде  час для збільшення житлової площі, адже народження дитини чи покращення фінансового положення спонукатиме шукати більший варіант. Проте при усіх аргументах однокімнатна квартира звісно має свої переваги.
“Зазвичай, проєктуючи квартири в новобудові забудовник віддає перевагу саме однокімнатним варіантам, адже при однаковій собівартості квадратного метра ціни на однокімнатні квартири зазвичай швидше ростуть, ніж на двокімнатні. Окрім того, однокімнатні квартири більш ліквідніші і це немаловажливий фактор при сучасній економічній ситуації. Окрім того спостерігаємо, значне зростання попиту на однокімнатні квартири, який ми пов’язуємо саме з інвестиційною привабливістю наших об’єктів. Я зараз говорю про ЖК Lake City та ЖК ГОРИЗОНТ” – говорить керівник відділу продажів Bila Vezha Group Сергій Лазоренко.

Проте ринок однокімнатних квартир дещо неоднорідний і це треба враховувати. Варіант придбати квартиру у старому будинку не є хорошим, адже разом із квартирою ви отримуєте усі проблеми з будинком: стара система каналізації, вентиляції, водовідведення і т.д. Ціни на таку нерухомість, до речі, можуть бути невиправдано високими. Що ж робити? Як варіант можна розглядати можливість придбати квартиру у забудовника. Сучасні технології будівництва, різні види планування, молоді сусіди, облаштування території – це все ті переваги, з якими не порівняється жодна стара квартира.

Однокімнатні квартири від забудовника

Тому варіант придбання однокімнатної квартири у забудовника – прекрасний спосіб, як зберегти інвестиції так і придбати її за досить помірною ціною. Окрім того, це ідеальний варіант, щоб придбати житло на продаж чи для подальшої здачі такої квартири в оренду.

Двокімнатні квартири від забудовника

Щодо “двушок”, то зручність, комфорт, більша площа – це і є їх основні переваги. Якщо у вас вистачає коштів відразу придбати двохкімнатну квартиру – робіть це не замислюючись. У двохкімнатному плануванні завжди більше можливостей для перепланування, зонування простору, вибору дизайнерського рішення, тощо.  Та й молодим сім’ям навіть з однією дитиною буде куди зручніше, якщо відразу відокремити дитячу зону.

Ціна квадратного метра у такій квартирі зазвичай трохи менша на 10-15%, а загальна вартість буде дорожчою лише на 20%, максимум 30%. Окрім того нагадуємо нашим клієнтам, що до кінця грудня діє акція, яка дає змогу придбати двохкімнатну квартиру із 7% знижки!

 

Якщо завдання купити квартиру у Білій Церкві стоїть гостро саме зараз, то телефонуйте. Ми підберемо для вас найзручніший варіант, порадимо акційні варіанти, покажемо, які з квартир будуть з найкращими краєвидами, а які варто розглянути як пречудові для бізнесу.

Наш телефон відділу продажів 096 313 06 00

Ви також можете підписатися на наші сторінки в соціальних мережах Facebook  та  Instagram

Почитати інші новини:
ПОДІЛИТИСЯ:
Тераса на даху багатоквартирного будинку
Кому надати перевагу?: характеристика новобудов Білої Церкви

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ
Будьте в курсі останніх пропозицій компаніїї

Будь ласка, введіть правильний email.
Меню