Кому надати перевагу?: характеристика новобудов Білої Церкви

Старий житловий фонд, зростаюча потреба в його обслуговуванні та значних коштах спонукає все більшу кількість громадян розглядати можливість придбати квартиру в новобудові. Про переваги такої інвестиції ми писали в наших попередніх статтях. Наразі хочемо розглянути варіанти новобудов Білої Церкви та зробити короткий порівняльний аналіз їх характеристик для зручності наших клієнтів. Аналізуючи увесь ринок новобудов Білої Церкви ми брали до уваги лише ті проєкти, де на сьогодні ще йдуть активні продажі квадратних метрів.

ЖК ГОРИЗОНТ

ЖК Горизонт – проєкт Bila Vezha Group. Сучасний будинок класу комфорт, який поєднує в собі усі переваги житла в новобудові. Серед Основних переваг даного житлового комплексу можна відмітити такі:  наявність тераси на даху будинку загального користування, що додає йому переваги з-поміж сотен інших подібних проєктів. Також архітектори та дизайнери потурбувались про зручність, оскільки передбачили підземний паркінг, а також гостьові паркомісця. Наближеність до водойми, паркова зона, облаштовані місця для відпочинку, закрита територія з охороною – все, щоб водночас отримати затишок і комфорт власного житла. Щодо цін на квартири в даному житловому комлексі, то вони при комфорт-класі одні з найнижчих по місту.
Ціна квадратного метра – 15 500 грн. 

Окрім того, до кінця грудня діє акційна ціна на двокімнатну квартиру. Знижка складає 7%, що є доволі суттєвою, зважаючи на усі переваги даного ЖК.

З самим проєктом, а також з усіма варіантами квартир ви можете ознайомитися на сайті ЖК ГОРИЗОНТ -jkhoryzont.com

 

ЖК Lake City

Будинок апартаментів ЖК Lake City (Біла Церква) забудовник Біла Вежа Груп (Bila Vezha Group)

ЖК Lake City – проєкт Bila Vezha Group. Досить дизайнерський, незвичний, але затребуваний і однозначно непересічний проєкт.

Це дійсно затишний заміський житловий комплекс, який дарує усі переваги життя у місті. Продуманий сучасний дизайн, розвинена інфраструктура, надвисокий рівень комфорту та приватність вашого життя — Lake City наділений усіма перевагами житла бізнес-класу. Окрім того, ми піклуємось, щоб якість матеріалів, що використовується при будівництві також відповідала найвищим вимогам. З основних переваг даного ЖК можна виокремити вихід до водойми з пляжною зоною, закрита територія, охорона та відеонагляд, облаштована територія з зонами відпочинку та фонтаном, прекрасне транспортне сполучення.

Як і попередній житловий комплекс має ціну квадратного метра на рівні 15500 грн/кв.м – одну з найнижчих по місту, зберігаючи при цьому клас житла КОМФОРТ.

Нагадуємо нашим клієнтам, що у нас ви можете обрати варіант 30% оплати першого внеску за нерухомість і отримати можливість пролонгованої оплати вартості квартири строком до 2-х років. Зазначаємо, що проценти ВІДСУТНІ. По факту ви маєте право оформити БЕЗВІДСОТКОВИЙ КРЕДИТ на придбання нерухомості безпосередньо у забудовника!

ЕКОНОМ КЛАС

Наступними для аналізу є житлові комплекси ЕКОНОМ КЛАСУ :

  • житловий комлекс за адресою Гайок 224 б,
  • житловий комплекс Леваневського 74,
  • ЖК Шевченка.

В основному  це комлекси, поєднані наявністю лише гостьових паркомісць, обмежених територією прибудинкової території. А отже, жильцям буде необхідно обирати між облаштуванням зон відпочинку (дитячих та спортивних майданчиків, висадкою зелених насаджень) та наявністю паркомісць. В основному це багатоповерхівки (15-16 поверхів), що фізично не дозволить кожному з власників квартир мати своє закріплене паркомісце. Ціна квадратного метра у будинках економкласу становить 18 500-22 000 грн., що на порядок вища, ніж ціна вищезазначених житлових комплексів ЖК ГОРИЗОНТ та ЖК Lake City. Виключення з цього переліку становлять тільки будинки по вул.Гайок, де ціна нижча, проте у продажі залишилися лише 4-кіматні квартири 126-129 кв.м. Такі квартири не підійдуть для інвестування та для здачі в оренду, оскільки мають низьку ліквідність, великий строк окупності та достатньо далеко розташовані від центральної частини міста та не забезпечені достатнім рівнем інфраструктури.

КОМФОРТ КЛАС

Далі проаналізуємо об’єкти КОМФОРТ КЛАСУ від різних забудовників. Отже, це квартири у ЖК Мрія, ЖК Рів’єра та ЖК Аристократ. Ціна у цих новобудовах однозначно вища і варіюється від 18 500 грн до 21 000 грн. Поверховість будинків також різна від 7 до 10 поверхів. Проте зазначаємо не у всіх вищезазначених ЖК є закрита територія від стороннього автотранспорту та входу сторонніх осіб, а також звертаємо вашу увагу на відсутність підземного паркінку та наявність лише гостьових паркомісць. Така обмеженість не дозволить усім власникам квартир мати своє місце для автотранспорту (не кажучи про два автомобіля) або жертвувати паркомісцями за рахунок облаштування прибудинкової території та/або майданчиків для відпочинку (дитяча та спортивна площадка). Аналізуючи сайти забудовників звернули також увагу, що зазначені планові дати введення в експлуатацію об’єктів дещо прострочені, але ми сподіваємося, що то лише помилкова, застаріла інформація.

ПРЕМІУМ КЛАС

Житло ПРЕМІУМ КЛАСУ в Білій Церкві також пропонують окремі забудовники. Нам пропонують  обирати серед ЖК Набережний, ЖК Династія,  ЖК Замкова брама. Направду ціни на таке житло подекуди стартують від 34 900 грн. Навіть у Києві житло преміум класу не завжди можна знайти за означеною ціною. Переваги звісно такого житла теж присутні: квартири площею до 258 кв.м., наявність підземного паркінгу (не у всіх), індивідуальне опалення (не у всіх).

Варто зазначити, що на кожен товар знайдеться свій покупець, а ми радимо пильно обирати, обираючи найкращий варіант для своєї оселі. А ми будемо раді бачити вас на консультації в обраний вами час.  Записатися на консультацію можна прямо зараз 096 313 06 00 

Читайте наші інші новини:

 

 

 

 

 

 

ПОДІЛИТИСЯ:
Яку квартиру обрати однокімнатну чи двокімнатну?
Вигідні інвестиції і прості розрахунки дохідності проєктів Біла Вежа ГРУП

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ
Будьте в курсі останніх пропозицій компаніїї

Будь ласка, введіть правильний email.
Меню