Що таке авторський нагляд від дизайнера інтер`єру?

Авторський нагляд – це комплексна послуга яка гарантує, що створений дизайн-проект буде реалізований у повному обсязі і у відповідності до прийнятої замовником стилістичної концепції, адже ніхто крім автора проєкта, не зможе краще прослідкувати за процесом його реалізації.

Консультує – дизайнер лабораторії стильних рішень Bila Vezha Group Юлія Ольшевська:

Дизайн інтер'єру: поради дизайнерів лабораторії стильних рішень Bila Vezha Group (Біла Вежа Груп)

Дизайн інтер’єру: поради дизайнерів лабораторії стильних рішень Bila Vezha Group (Біла Вежа Груп)

 

Логічно, що якщо ви користуєтесь послугами дизайнера інтер’єру – він зобов`язаний все проконтролювати. І зовсім не логічно віддавати проєкт бригаді ремонтників і пускати все на самоплив. Функції прораба і дизайнера різні. Яким би досвідченим і обізнаним не був прораб, він не в змозі замінити авторський нагляд під час реалізації дизайн – проєкту. Іноді прораб вирішує внести свої корективи до проєкту, і будівельники роблять «сюрпризи». Клієнт навряд чи захищає дизайн так, як це зробить автор. Дизайнер як професіонал бачить невідповідності вже на етапі чорнових робіт і може запобігти помилкам, які потім вже не виправити. Невеликі корегування по кольору, фактурі або з найкращих міркувань щоб заощадити на матеріалах, все це може суттєво погіршити, а то і зовсім зіпсувати навіть самий чудовий дизайн-проєкт. А ще для того, щоб при виникненні форс – мажорів у ході проведення ремонтно – будівельних  робіт, зміни в проєкт (включно плани і креслення) вносив автор проєкту, тільки він зможе вписати їх у загальну концепцію не зіпсувавши її! Однак багато людей від нагляду відмовляються для того, щоб заощадити. А що будемо економити?

Авторський нагляд за виконаням дизайн-проєкту потрібний в першу чергу для економії нервів та коштів замовника.

Що включено в авторський нагляд?

– Присутність дизайнера інтер`єру певну кількість годин і днів в процесі ремонту і консультації для задіяних працівників (сантехніки, електрики, ремонтники та ін.).

До речі, ціна якраз таки може залежати від того, скільки часу дизайнер проводить у вашій квартирі. Тому знайшовши дешевий варіант, обов`язково уточніть, скільки часу він буде контролювати процес. Крім того, вартість нагляду може вимірюватися в днях, тижнях і місяцях.

– Нагляд над оздоблювальними роботами в квартирі.

Тут все зрозуміло. Будь-який ремонт починається не з розстановки меблів і аксесуарів, а з первісної обробки.

– Контроль оформлення кімнат в заданій кольоровій гаммі.

Перед початком ремонту ви напевно визначились в яких тонах будуть оформлені приміщення. Дуже важливо дотриматись всіх відтінків для того, щоб досягти потрібного результату і стилю в оформленні.

– Відповідність обраних оздоблювальних матеріалів купленим.

Це як? Поясню. Одна справа замовити якісний паркет з дорогих порід дерева і інша справа отримати такий же на виході. Щоб не сталося так, що хтось помилково привіз не той матеріал на який  розраховували, тут можливі два варіанти подібних помилок – перша – недобросовісні працівники, які вирішили заощадити, і друга – не те дали в магазині. Обидві цілком реальні. Хочете – контролюйте самі, хочете – доручіть це  дизайнеру для контролю.

– Контроль за текстильною стороною інтер`єру.

Штори, оббивка, килими, взагалі все те, що буде використовуватись в декорі з текстилю. Контроль відбувається за тим же принципом, що і з оздоблювальними матеріалами. Потрібно переконатися, що вам привезли саме те, за що ви заплатили. Плюс контроль того, щоб малюнок на текстильних речах відповідав обраному стилю. Зрештою, для додання конкретного стилю важлива найдрібніша деталь, і в цьому випадку йти на компроміси не можна.

– Контроль за аксесуарами для декорування.

Аксесуари для декору це не тільки вази і свічники. Це і картини і дзеркала. І якщо вазу можна переставити, то перевісити дзеркало потім вже буде складніше. Навіщо вам займатися недоробками? Коли за вас це  зробить  дизайнер.

Взагалі, як ви зрозуміли авторський нагляд це не тільки контроль над роботами по дизайн-проєкту, але й цілий спектр послуг і співраця дизайнера з замовником та із робочими які будуть працювати у вас на об’єкті. Дизайнер завжди підкаже вам оптимальні рішення, дасть цінні поради, які будуть стосуватися не тільки стилістики, декорування але і побутових питань, прослідкує щоб все було зроблено на професійному рівні.

 

Замовити консультацію дизайнера лабораторії стильних рішень Біла Вежа Груп 096 313 06 00

Читати інші статті на цю тему:

ПОДІЛИТИСЯ:
Послуга консультування: інвестиції в нерухомість
5 цікавих фактів про теплу підлогу

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ
Будьте в курсі останніх пропозицій компаніїї

Будь ласка, введіть правильний email.
Меню